Kurs maturalny – Matematyka – Poziom podstawowy

Przed Wami kurs przygotowawczy do matury z matematyki na poziomie podstawowym. W ramach kursu omawiam wszystkie zagadnienia maturalne wymagane przez CKE, a wszystko to robię w bardzo przystępnej formie filmików, które zazwyczaj trwają 20-30 minut. Można więc powiedzieć, że jest to pewna forma internetowych lekcji w których zebrałem dla Was całą wiedzę potrzebną do zdania matury. Dodatkowo kurs uzupełniony jest zbiorami zadań w których pokazuję Wam przykładowe zadania jakie wystąpiły już na maturze z danego zagadnienia. Cały kurs to:

  • Ponad 20 godzin nagrań
  • Ponad 40 lekcji video
  • Kilkaset różnorodnych zadań omówionych krok po kroku

Lista tematów:

Kurs jest jedyną płatną rzeczą na tej stronie. Wszystkie pozostałe materiały są bezpłatne.
Dostęp do kursu kosztuje 21zł (czyli 50 groszy za lekcję!) i można go nabyć w tym miejscu: Sklep

Jeżeli chcesz zobaczyć przykładowe filmy to odblokowane są lekcje numer: 4, 5, 11, 25, 30, 35.

Sam kurs jest formą cegiełki, dzięki której jestem w stanie rozwijać tę stronę, dlatego też cena za kurs jest bardzo symboliczna. Z góry dziękuję wszystkim za przystąpienie do grona Kursantów :)
1.Liczby rzeczywiste
2.Potęgi
3.Pierwiastki
4.Logarytmy
5.Procenty
6.Błąd bezwzględny i względny
7.Przedziały liczbowe i zbiory
8.Wzory skróconego mnożenia
9.Równania i nierówności liniowe
10.Układ równań
11.Równania kwadratowe
12.Nierówności kwadratowe
13.Równania wymierne
14.Równania trzeciego i wyższego stopnia
15.Obliczanie wartości funkcji
16.Odczytywanie informacji z wykresów funkcji
17.Wykresy, wzory i współczynniki funkcji liniowej
18.Wykresy funkcji kwadratowej
19.Wzory i współczynniki funkcji kwadratowej
20.Przekształcenia funkcji
21.Wartości odwrotnie proporcjonalne
22.Funkcja wykładnicza
23.Ciągi liczbowe
24.Ciąg arytmetyczny
25.Ciąg geometryczny
26.Funkcje trygonometryczne
27.Odczytywanie funkcji trygonometrycznych z tablic
28.Zależności między funkcjami trygonometrycznymi
29.Trygonometria w planimetrii
30.Trygonometria w stereometrii
31.Kąt środkowy i wpisany
32.Styczna do okręgu i okręgi styczne
33.Podobieństwo figur
34.Równanie prostej
35.Proste prostopadłe i równoległe
36.Punkty, odcinki i proste
37.Symetria w układzie współrzędnych
38.Graniastosłupy i ostrosłupy
39.Bryły obrotowe
40.Statystyka
41.Kombinatoryka
42.Prawdopodobieństwo

33
Dodaj komentarz

Marysia

Obejrzałam już kilka filmów i muszę powiedzieć, że tak dobrych lekcji w życiu jeszcze nie widziałam. Wszystko jest dopracowane i bardzo dobrze wyjaśnione. Aż jestem zaskoczona że półgodzinne filmy są w stanie wyjaśnić tak wiele zagadnień.

Dziękuję w imieniu swoim i innych maturzystów :D

Ala

Po obejrzeniu większej części filmów jestem w stanie powiedzieć że jeżeli dobrze wszytko zapamiętam co i jak się robi to nie powinno mnie nic zaskoczyć na maturze i w być może w końcu uda mi się pobić słynne 30%! Wszystko jest bardzo dokładnie wytłumaczone są omówione wszystkie możliwe przypadki! Bardzo się ciesze że trafiłam przez przypadek na tą stronę! Dziękuję!!!

KasiaAsia

Po obejrzeniu jednego filmu już wiem, że znalazłam ratunek dla zdania matury! Wszystko przejrzyście wypisane i wytłumaczone. Już z niecierpliwością czekam na kolejne filmy i mam nadzieję, że będę tą szczęściarą, która będzie mogła przejść cały kurs z Panem. Może Pan liczyć na kolejnych widzów, ponieważ link z kursem wyślę kilku osobom dając im również ratunek :) DZIĘKUJĘ :)

Jankarka

To że fachowość tego kursu jest nieprawdopodobnie wysoka to w sumie widać na pierwszy rzut oka. Ale dla mnie najbardziej cenne jest to, że umiesz opowiadać o tej matematyce i nie rzucasz suchymi zadaniami jak to zazwyczaj w necie ma miejsce. Dzięki temu 30 minutowa lekcja schodzi raz dwa. Ja akurat dużych problemów z matmą nie mam, a i tak już parę fajnych wiadomości udało mi się wyłapać, więc dla słabszych uczniów to jest wręcz pewnie wybawienie. U mnie sprawdzi się to jako idealny sposób na powtórkę i uzupełnienie braków wiedzy. Pozdrawiam i życzę wszystkim jak najlepszych wyników.

Angela

Żałuje, że znalazłam ten kurs tak późno. To jest wybawienie dla mnie. Filmy są tak precyzyjnie zrobione, że nie ma możliwości żeby ktoś teraz tego nie zrozumiał. Jestem pod wrażeniem i zaraz roześlę linka do kursu moim znajomym! Dziękuję <3

Monika

Filmiki są genialne! Z niecierpliwością czekam na resztę

Martś

super wyjaśnione, te materiały ratują moją maturę !

Laura

Świetna strona, nauczyłam się tutaj więcej niż na lekcjach ;p

Oczywiście stronkę poleciłam już całej klasie :D

Beata Makarewicz

Nie wiem jak to jest możliwe, ale kilkanaście dni temu rozwiązywałam arkusze na poziomie granicy zdawalności, czyli 30%. Wiedziałam że nie mogę tak tego zostawić, bo jest to zbyt kruchy wynik i choć matematyka nie jest moim przeznaczeniem, to zrozumiałam że trzeba będzie poświęcić na nią trochę czasu. Tak oto trafiłam na Twoją stronę, obejrzałam sobie kilkanaście filmów z tego kursu, porobiłam parę zadań z zamieszczonych tutaj zbiorów i dzisiaj (tydzień przed maturą) po raz pierwszy w osiągnęłam wynik ponad 50% i to nie byle jaki, bo 56%. Ale nawet nie o sam wynik chodzi. Ja czuję po sobie, że… Czytaj więcej »

Rena

Podpisuję się pod tymi słowami, bo w moim przypadku było bardzo podobnie. Ja także na początku dość mocno odpuszczałam sobie matmę, głównie dlatego, że nie była mi potrzebna na studia. Niestety im bliżej było maja, tym stres związany z matmą był coraz większy. Złapałam się na tym, że nie mogę ze spokojną głową uczyć się na wybrane rozszerzenia. Coraz mocniej bałam się, że na maturze zrobię raptem parę zadań mniej niż zwykle i będę pod progiem 30%. Kurs i ogólnie ta strona spadły mi z nieba. Już na pierwszy rzut oka widziałam, że filmy są przegenialnie zrobione, do tego ten… Czytaj więcej »

Łucja

Jestem zachwycona, że potrafię pojąć matmę. Nigdy orłem nie byłam, ale dzięki tym lekcjom wszystko mam uporządkowane i nie boję się matury z matematyki. Dziękuję pięknie! A stronę polecam każdemu maturzyście! ;)

Urszula

Zdaję maturę z matematyki , po raz 3. Oglądam filmiki od jakiegoś czasu i po raz pierwszy rozwiązuje arkusze na poziomie 40 %-55% Naprawdę świetna robota . Dziękuję i polecam innym … :)

DayCoot

Dzięki mistrzu królu. Wrzuć te filmy na yt to pokonasz matemaksa, bo jesteś naprawdę wow KOZAK!

Lila

Najlepszy kurs z matematyki w całym internecie! :)
Gratuluje!

Magda

kocham tę stronę!!<3

Julia

Rewelacyjnie wytłumaczone , bardzo dobrze pokazane, brak problemów ze zrozumieniem ,gdyby w szkołach tak tłumaczyli zdawalność byłaby większa , dziękuję i pozdrawiam

Lila

Dzięki, że tworzysz tak świetną stronę! :)
Wiele osób jutro pójdzie na maturę z uśmiechem!

Maturzystka2019

Dzięki tobie nie miałam większych problemów z dzisiejszą maturą! Twoje filmy są najlepsze :)

Zosia

Potrafisz wyjaśnić dany materiał powoli, starannie i niezwykle skutecznie. Masz bardzo przyjemny głos ☺️ Twoje filmy są niebywałe. Myślałam, że nigdy nie dam rady dobrze napisać matury, a ty wytłumaczyłeś mi całe 3 lata w parę dni ☺️ Dziękuję!

Marzena

Muszę przyznać, że o kursie maturalnym i ogólnie o stronie dowiedziałam się od swoich uczniów, którzy spytali mnie się ostatnio czy warto się z tego przygotowywać do matury. Moim zdaniem świetnie rozgryzł Pan te zagadnienia maturalne i nawet ja jako nauczyciel chętnie skorzystam z tego podczas swoich zajęć. Aczkolwiek poza samym kursem to jeszcze większe wrażenie robi na mnie fakt, że tych pomocy maturalnych jest tutaj tak dużo i wszystko jest takie przemyślane i dopracowane.

Baker

Dzięki, genialna strona.

Weronika

Wróciłam,żeby podziękować bo dzięki Panu zdałam maturę z matematyki!
Dziękuję bardzo!!!

Marek

Matura próbna – 54%
Matura prawdziwa – 86%
Czyli opłacało się oglądać te filmy i robić arkusze :)

Maciejo

Myślę, że moja historia będzie natchnieniem dla innych. Tuż przed Wielkanocą mieliśmy w szkole dodatkową próbną maturę, z której miałem zaledwie 34%. Niby więc zdałem, ale przestraszyłem się że w maju może jednak zabraknąć mi punktów. Wcześniej w grudniu także kolorowo nie było bo zdobyłem 40%, choć wtedy jeszcze się nie stresowałem wynikiem. Po tym marcowym teście wiedziałem, że oprócz uczenia się angielskiego (idę na filologię) muszę poćwiczyć jeszcze matmę. Na tę stronę trafiłem dzięki koledze, który zachwalał że jest tu sporo materiałów i faktycznie przeglądając kilka różnych stronek ta wydawała się jedną z najlepszych. Dodatkowo kupiłem sobie jeszcze zbiór… Czytaj więcej »

natka

Za kilka dni mam maturę poprawkową z matmy. Jesteś chyba moją ostatnią deską ratunku. Siedzę na tej stronce od kilkunastu dni i dzisiaj po raz pierwszy w życiu przekroczyłam 40% z arkusza. Przyłączam się do pochwał bo kurs jest przegenialny.

Dians

Przyłączam się do pochwał i podziękowań, bo tutaj nie ma żadnych wątpliwości że Twój kurs jest rewelacyjny. Tak właśnie powinna wyglądać nowoczesna edukacja. Ciekawi mnie jednak jak Twoim zdaniem powinno się korzystać z tych lekcji, aby wycisnąć z tego kursu jak najwięcej wiedzy dla siebie?