Quizy, zagadki, ciekawostki: Materiały z matematyki:

Polityka prywatności

Uczestnictwo w serwisie SzaloneLiczby.pl jest dobrowolne i bezpłatne. Strona wykorzystuje do działania pliki Cookies, dzięki czemu portal może być bardziej dopasowany do Twoich preferencji. Wszelkie dane wprowadzane do serwisu są własnością portalu i nie mogą być kopiowane/powielane bez wiedzy i zgody administratora. Dane kontaktowe pozostawione w serwisie nie są przekazywane firmom zewnętrznym i służą przede wszystkim do funkcjonowania i promowania portalu. Jeżeli użytkownik chce zmienić lub wykasować dane wprowadzone do serwisu proszony jest o przejście do zakładki Kontakt.

Jeżeli dostrzegłeś jakiś błąd w działaniu serwisu, albo jeśłi treść znajdująca się na stronie jest Twoim zdaniem obraźliwa lub łamie prawa autorskie, proszę skorzystaj z zakładki Kontakt. Ze swojej strony staram się by błędów było jak najmniej, ale nikt nie jest nieomylny :) Wszelkie niedogodności są usuwane najszybciej jak to jest tylko możliwe.

W tym miejscu chcę też podziękować wszystkim osobom, które promują stronę czy to na własnych blogach/stronach czy też portalach społecznościowych, takich jak Facebook lub Twitter. To dzięki Wam strona może się rozwijać.

Życzę przyjemnego korzystania ze strony!