Egzamin gimnazjalny – Matematyka – 2002

Poniżej znajdują zadania matematyczne z egzaminu gimnazjalnego 2002. Jest to arkusz interaktywny, co oznacza że możesz na nim zaznaczać odpowiedzi, otrzymując na koniec nie tylko wynik, ale także wskazanie poprawnych i błędnych odpowiedzi. Jeżeli chcesz tylko przejrzeć zadania z pełnymi rozwiązaniami krok po kroku lub też pobrać ten arkusz w formie pliku PDF, to na dole strony znajdziesz stosowne linki. Powodzenia!

Egzamin gimnazjalny 2002 - matematyka

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Egzamin zawiera 15 zadań zamkniętych oraz 4 zadania otwarte. Do zdobycia jest 26 punktów.

W przypadku zadań zamkniętych musisz wybrać jedną z czterech odpowiedzi ABCD. Zadania otwarte rozwiąż na kartce papieru, a następnie przydziel sobie za nie odpowiednią liczbę punktów zgodnie z punktacją, która wyświetli się na ekranie. Zadania otwarte mają dodatkowo możliwość podejrzenia proponowanego rozwiązania, tak abyś mógł/a jak najrzetelniej przyznać sobie punkty za zadanie.

Jeżeli nie masz pewności jak rozwiązać dane zadanie, to możesz je opuścić i wrócić niego w dowolnej chwili. Kiedy uzupełnisz wszystkie zadania kliknij w przycisk zakończ. Na ekranie pojawi Ci się wtedy liczba zdobytych punktów oraz będziesz mieć możliwość przejrzenia swoich odpowiedzi wraz z pełnymi rozwiązaniami krok po kroku. Jeżeli jesteś gotowy/a to możesz przejść do pierwszego zadania.

 
 
 

Zobacz także odpowiedzi oraz arkusz PDF:

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Paula

Bardzo przydatna strona. :)

hihi
Reply to  Paula

rację masz ty

Adam Pod.

Lubię tę stronę pozdro

wow

wow prawie 19 lat temu!

Amog

Genialne :)