Quiz – Czekolada

Czas na test, który sprawi przyjemność każdemu miłośnikowi słodyczy. Przed Wami ciekawostki o czekoladzie, które przybliżą Wam produkcję i historię tego smakołyku. 10 pytań, w każdym cztery warianty odpowiedzi i tylko jeden jest prawidłowy. Po zakończonym quizie będziecie mogli sprawdzić swój wynik. Tradycyjnie przyznajemy 3 punkty za prawidłową odpowiedź i 1 punkt za odpowiedź najbliżej prawdy. Gotowi do szacowania i odpowiadania? Powodzenia!

Trwa wczytywanie
Jeżeli spodobał Ci się powyższy Quiz to podziel się nim ze swoimi znajomymi za pomocą poniższych przycisków. Zmierz się ze swoimi znajomymi i porównajcie swoje wyniki!

29 komentarzy

 1. GABI321

  ELO wszystkim. Nie wiem jak wy ale ja uwielbiam wszystkie rodzaje czekolady. Tylko nie lubię z rodzynkami :( BLE EEE OHYDA:):)

 2. Uffff

  Uwielbiam ale nic na ren temat nie wiem. :-( Mam mniej niż 10/30 nie powiem ile naprawdę ale to wystarczy aby określić że nic nie wiem o czekoladzie.

  Paaaaaaa…

  • SzaloneLiczby
   Admin

   To tylko zabawa w szacowanie, głowa do góry :D Zresztą teraz dzięki quizowi wiesz już więcej o czekoladzie niż wiedziałaś wcześniej ;)

 3. Anya

  Własnie Was przypadkowo znalazłam i jestem zachwycona Wasza stroną! Musze ją dzisiaj sprzedać moim dzieciaczkom :-))) Mam nadzieję, że z Wami złapią bakcyla do wiedzy … Keep on going!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.