Quiz – Koty

Bohaterami tego quizu są nasze domowe koty – czasem wredne, czasem psotne, ale zawsze słodkie i kochane. W każdym z pytań będziecie musieli się wykazać nie tylko znajomością tych czworonogów, ale także umiejętnością szacowania i analizowania. Tradycyjnie już quiz jest nie tylko formą zabawy, ale także możliwością poznania wielu ciekawostek o kotach. Przed Wami 10 pytań w których za każdą poprawną odpowiedź otrzymacie 3 punkty. Odpowiedzi najbliższe prawdy premiujemy 1 punktem. Pamiętajcie, że nie sam wynik jest najważniejszy lecz dobra zabawa :) Powodzenia!

Trwa wczytywanie
Jeżeli spodobał Ci się powyższy Quiz to podziel się nim ze swoimi znajomymi za pomocą poniższych przycisków, niech też się dobrze bawią!

63 komentarzy

 1. Majka

  Choć sama lubię psy to jednak koty wręcz kocham i uwielbiam. Bardzo fajny quiz, choć punktów dużo nie uzyskałam to się czegoś o swojej Łatce dowiedziałam.
  Koty > Psy :)

 2. Wiktoria ♥

  Miałam za pierwszym razem 16 pkt. ;( Za drugim razem już 22 : | A za trzecim 28 pkt. :D Bardzo fajne testy na ile się zna w dziedzinie kotowatych.

  • ola

   nic nic lollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

  • SzaloneLiczby
   Admin

   To jest bardzo dobry wynik! 19 punktów oznacza, że prawdopodobnie na 6 pytań odpowiedziałeś dobrze, a w jednym byłeś bliski prawdy :) Moim zdaniem nie ma się czego wstydzić, zwłaszcza że pytania są bardzo nietypowe :)

 3. Arek

  te osoby co chwalą się 30 na 30 xDDD pochwalcie się czymś innym jezeli wgl coś osiągneliście
  mój wynik 17/30 nieoszukiwany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.