Quiz – Absurdy

To nie są żarty, to nie są głupie dowcipy – taka jest nasza polska rzeczywistość. Świat wokół nas nie jest idealny i bardzo często jest pełen absurdów. I to właśnie te nasze polskie absurdy przedstawiam Wam w formie Quizu. Jak to zazwyczaj bywa wszystkie pytania związane będą z liczbami, które myślę że Was zaskoczą, rozbawią, a może nawet czasem zmuszą do refleksji. Za prawidłową odpowiedź na każde z pytań otrzymacie 3 punkty, a dodatkowo odpowiedzi bliskie prawdy nagradzamy 1 punktem. Szacujcie, kombinujcie i dobrze się bawcie!

Trwa wczytywanie
Jeżeli spodobał Ci się powyższy Quiz to podziel się nim ze swoimi znajomymi za pomocą poniższych przycisków, niech też się dobrze bawią!

22 komentarzy

 1. KRB-ns

  Haha, 7/30
  Rozumiem że z polityki i podatków dobry nigdy nie byłem, ale że nawet nie ćwierć odpowiedzi ? Moja intuicja mnie zawiodła. Teraz nigdy nie będę patrzył się na Polskę tak samo.

  • SzaloneLiczby
   Admin

   W sumie to dla mnie dobra wiadomość, bo to znaczy, że wybrałem zaskakujące absurdy ;) Choć wolałbym chyba, żeby ich nie było…

 2. Anja

  20/30 ale mimo, iż niektóre odpowiedzi miałam błędne to i tak prawdy się nie dowiedziałam…. np jeśli chodzi o karetki- ile ich w końcu jest?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.