Test Pamięci

Myślisz, że masz dobrą pamięć? Sprawdź to w naszym teście! Przed Tobą zadania i ćwiczenia na pamięć, które ocenią, czy masz zdolność do zapamiętywania danych i łączenia poszczególnych faktów. Test składa się z 10 pytań, na rozwiązanie których potrzebujesz około 10 minut. Jesteś gotowy/a?

Test nie jest łatwy, dlatego wymaga skupienia oraz koncentracji. Postaraj się więc go wypełnić za jednym zamachem i bez rozpraszania się. W przeciwnym wypadku wynik może być mocno wypaczony. Pamiętaj, że test ma luźną formę, więc warto działać samodzielnie, bez żadnej pomocy – nie psuj sobie zabawy :)

...
Trwa wczytywanie

31 komentarzy

 1. kanaru

  słabo mi poszło więc wynikiem się chwalić nie będę ;) to trochę moja wina bo przypuszczałem że to będzie coś banalnego i tak się niespecjalnie przyłożyłem :( ale sam test jest rewelacyjny, pozytywne zaskoczenie

  • SzaloneLiczby
   Admin

   Właśnie o to chodziło, żeby w prosty sposób sprawdzić, czy ktoś potrafi coś zapamiętać „mimowolnie”, a nie czy potrafi coś wykuć :)
   Niestety będę musiał lekko wyedytować Twój komentarz, by nie psuć innym zabawy, ale przyjmuję Twoją uwagę do wiadomości :)

  • SzaloneLiczby
   Admin

   A no właśnie, niektórzy myślą że to będzie łatwizna, a jednak trzeba się skupić, bo bez tego nie da rady :) Mogę Ci powiedzieć, że 8/10 to bardzo dobry wynik, naprawdę mało kto ma więcej, więc gratuluję!

 2. Pola

  Trudne moj wynik4/10 ale to wcale nie sprawdza naszej pamięci tylko to czy potrafię wykuć a zreszta podejrzewam ze osoby co miały 10/10 to spisywały na kartce

  • SzaloneLiczby
   Admin

   Mail nie doszedł, bo masz literówkę w słowie „gmail” ;) Twój wynik to 5/10 punktów, czyli przyzwoita średnia :)

  • SzaloneLiczby
   Admin

   Nie dostałeś maila, bo popełniłeś aż dwa błędy z adresie email :) Pamiętaj, że Gmail ma końcówkę com! Twój wynik to 5/10 punktów. Pozdrawiam!

 3. agata

  Ja też nie dostałam email ale mam 93.33 procent

  Szalone liczby powiecie mi jaki mam wynik
  aaa a tak wogóle to wy też takie testy robicie ?

  • SzaloneLiczby
   Admin

   Aby otrzymać wynik musisz do końca rozwiązać test i zatwierdzić wysłanie maila na końcu. Nie zrobiłaś ostatniego kroku, dlatego mail nie przyszedł, a ja przez to nie mam go jak odnaleźć w bazie ;)

 4. Nela Brankiewicz

  Hmm… To nie takie proste jak mzđlaam. Piszę tak, bo klawiatura mi wariuje. Mam tzlko 3-10 :(, ale mam 10 lat i wiedyialam juy wcyesniej, ze z moja pamiecia nie jest dobrye.

 5. Dabujemy w szkole

  eee kurcze ja tam emaila nie podaje wole se zrobić quiz ale na serio super na pamięć. Jestem tu nowy hehe. Nie no żart. Ale supcio quiz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.