Test Pamięci

Myślisz, że masz dobrą pamięć? Sprawdź to w naszym teście! Przed Tobą zadania i ćwiczenia na pamięć, które ocenią, czy masz zdolność do zapamiętywania danych i łączenia poszczególnych faktów. Test składa się z 10 pytań, na rozwiązanie których potrzebujesz około 10 minut. Jesteś gotowy/a?

Test nie jest łatwy, dlatego wymaga skupienia oraz koncentracji. Postaraj się więc go wypełnić za jednym zamachem i bez rozpraszania się. W przeciwnym wypadku wynik może być mocno wypaczony. Pamiętaj, że test ma luźną formę, więc warto działać samodzielnie, bez żadnej pomocy – nie psuj sobie zabawy :)

...
Trwa wczytywanie

30 komentarzy

 1. kanaru

  słabo mi poszło więc wynikiem się chwalić nie będę ;) to trochę moja wina bo przypuszczałem że to będzie coś banalnego i tak się niespecjalnie przyłożyłem :( ale sam test jest rewelacyjny, pozytywne zaskoczenie

  • SzaloneLiczby
   Admin

   Właśnie o to chodziło, żeby w prosty sposób sprawdzić, czy ktoś potrafi coś zapamiętać „mimowolnie”, a nie czy potrafi coś wykuć :)
   Niestety będę musiał lekko wyedytować Twój komentarz, by nie psuć innym zabawy, ale przyjmuję Twoją uwagę do wiadomości :)

  • SzaloneLiczby
   Admin

   A no właśnie, niektórzy myślą że to będzie łatwizna, a jednak trzeba się skupić, bo bez tego nie da rady :) Mogę Ci powiedzieć, że 8/10 to bardzo dobry wynik, naprawdę mało kto ma więcej, więc gratuluję!

 2. Pola

  Trudne moj wynik4/10 ale to wcale nie sprawdza naszej pamięci tylko to czy potrafię wykuć a zreszta podejrzewam ze osoby co miały 10/10 to spisywały na kartce

  • SzaloneLiczby
   Admin

   Mail nie doszedł, bo masz literówkę w słowie „gmail” ;) Twój wynik to 5/10 punktów, czyli przyzwoita średnia :)

  • SzaloneLiczby
   Admin

   Nie dostałeś maila, bo popełniłeś aż dwa błędy z adresie email :) Pamiętaj, że Gmail ma końcówkę com! Twój wynik to 5/10 punktów. Pozdrawiam!

 3. agata

  Ja też nie dostałam email ale mam 93.33 procent

  Szalone liczby powiecie mi jaki mam wynik
  aaa a tak wogóle to wy też takie testy robicie ?

  • SzaloneLiczby
   Admin

   Aby otrzymać wynik musisz do końca rozwiązać test i zatwierdzić wysłanie maila na końcu. Nie zrobiłaś ostatniego kroku, dlatego mail nie przyszedł, a ja przez to nie mam go jak odnaleźć w bazie ;)

 4. Nela Brankiewicz

  Hmm… To nie takie proste jak mzđlaam. Piszę tak, bo klawiatura mi wariuje. Mam tzlko 3-10 :(, ale mam 10 lat i wiedyialam juy wcyesniej, ze z moja pamiecia nie jest dobrye.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.