Wrzesień 2015

Takiej zabawy jeszcze nie było! „Liczby Miesiąca” to nowy cykl, w którym jeszcze bardziej niż do tej pory będziemy bawić się ciekawostkami i to w dość niekonwencjonalny sposób. Przed nami pierwsza edycja – Wrzesień 2015.

Na czym polega cała zabawa? Co miesiąc na Szalonych Liczbach będzie publikowanych 10 pytań dotyczących najważniejszych wydarzeń nadchodzącego miesiąca m.in. ze świata sportu, polityki, gospodarki, telewizji. Waszym zadaniem będzie wytypowanie prawidłowej odpowiedzi, za co otrzymacie określoną w zadaniu liczbę punktów. Oczywiście jak na Szalone Liczby przystało, wszystkie odpowiedzi będą luźno związane z liczbami – w ten sposób będziemy typować wyniki, szacować, obstawiać większe/mniejsze itd.

Ale to nie wszystko – po zakończeniu danego miesiąca otrzymacie na maila nie tylko swoje wyniki, ale także podsumowanie tego jak poszło innym Uczestnikom. W ten sposób np. we wrześniu sprawdzimy jak bardzo wierzyliście w wygraną Polski z Niemcami oraz jaką przewidywaliście frekwencję nadchodzącego referendum itd.

Czas na premierowe pytania, które dla Was przygotowałem na wrzesień 2015. Gotowi na spróbowanie swoich sił? Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam powodzenia!

PS. Bardzo bym chciał, by przyszłe edycje mogły być dla nas wszystkich nie tylko miłą zabawą, ale także formą konkursu z nagrodami. Żeby to było możliwe potrzebuję Waszej pomocy w zapraszaniu do wspólnej zabawy swoich znajomych, tak aby w Liczbach Miesiąca mogło wziąć udział jak najwięcej osób. O tym jak możecie pomóc dowiecie się na dole formularza. Dziękuję za każdy gest pomocy!

Trwa wczytywanie

Informacje:
– W ogólnych podsumowaniach będą brane pod uwagę tylko te zgłoszenia, które zostały wypełnione do 31.08.2015 23:59.
– Wyniki z września zostaną rozesłane około 5 października.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Barca

Jako kibic Barcelony serce mówi by zaznaczyć przewagę nad Realem, ale rozum mówi że początek zacznie chyba lepiej Madryt..

Edek

fajny pomysł zobaczymy jak to się rozwinie :-)

masterszef

gratuluję pomysłowości pytań :-)