Quiz – Mazury

Mazury – kraina tysiąca jezior, uznawana za nasz polski cud natury. To miejsce, do którego w okresie letnim prowadzą niemal wszystkie drogi w tym kraju. I nic dziwnego, bo mało które miejsce jest tak malownicze i piękne jak właśnie północno-wschodnia część naszego kraju. Ale piękno przyrody to nie jedyna rzecz, która może nas zaskoczyć na Mazurach. Przed Wami quiz, w którym poznacie kilka ciekawostek i ciekawych miejsc, które być może będą Waszym miejscem wakacyjnego wypoczynku.

Każde pytanie ma cztery warianty odpowiedzi, z czego oczywiście tylko jeden jest prawidłowy. Za dobrą odpowiedź otrzymasz 3 punkty, a za odpowiedź błędną, ale najbliższą prawdy 1 punkt. Gotowi na wycieczkę po Mazurach?

Trwa wczytywanie

10 komentarzy

  • SzaloneLiczby
   Admin

   A które miasto na Mazurach jest Twoim zdaniem większe od Ełku? Na Mazurach, a nie w województwie warmińsko-mazurskim ;)

  • seksmasterka

   słuchaj Ełk naprawde jest najwiekszym miastem na mazurach jesli tego nie wiesz to jestes słaby z geografii pozdro dla administratora tej stronki

   • SzaloneLiczby
    Admin

    Dokładnie tak jest :) Powiedziałbym nawet, że jest to zdecydowanie największe miasto na Mazurach, kolejne duże ośrodki mają mniej więcej 2 razy mniej ludności :)

    Admin także pozdrawia ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.