Kwiecień 2017

Już jedna czwarta roku za nami! Czas leci bardzo szybko, a końcówka kolejnego miesiąca oznacza jedno – startuje nowa edycja Liczb Miesiąca. Jakie pytania czekają na Was tym razem? Ponownie zaczniemy od Milionerów, następnie wybierzemy Agenta, omówimy sobie pary Ligi Mistrzów, zahaczymy o kinowe premiery, a na koniec odpowiecie na trzy pytania quizowe.

Tradycyjnie do zdobycia jest łącznie 30 punktów (po 3 punkty za każde pytanie). W większości zadań można też zdobyć 1 punkt za wytypowanie odpowiedzi najbliższych poprawnej. Zwycięzcą zabawy zostanie ten, kto zgarnie najwięcej punktów. W tym miesiącu (podobnie jak to było w marcu) do wygrania są klocki Jengi lub unikatowy kubek Szalonych Liczb. Gotowi na zmagania?

jenga

Główna nagroda

Trwa wczytywanie

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca do godz. 23:59. Formularze wysłane po tym czasie nie będą brane pod uwagę przy wyliczaniu ciekawostek.

Planowana wysyłka maili z wynikami około 5 maja. I tu mała uwaga na koniec – gdyby się okazało, że Agenta poznamy nieco później niż to sobie wyliczyłem (np. 9 maja) to wysyłka wyników odbędzie się około 10 maja.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments