Maj 2018

Przed nami majówka, ale zanim to nastąpi to czas na kolejną edycję Liczb Miesiąca. Maj to miesiąc wielu rozstrzygnięć sportowych, ale także matur czy też Eurowizji, stąd też majowe edycje są jednymi z tych, które najbardziej lubię przygotowywać. Jeśli ktoś jeszcze nie zna zasad konkursu to szybkie przypomnienie – przed Wami 10 pytań dotyczących nadchodzącej rzeczywistości za które można zdobyć łącznie 30 punktów. Do końca kwietnia typujemy poszczególne wydarzenia, a osoba która tę przyszłość przewidzi najlepiej wygra nagrodę główną. W tym miesiącu do wygrania jest Magiczna Kula nr 8 lub kubek Szalonych Liczb (do wyboru). Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam powodzenia!

magiczna kula nr 8

Główne nagrody :)

Trwa wczytywanie

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia do godz. 23:59. Formularze wysłane po tym czasie nie będą brane pod uwagę przy wyliczaniu ciekawostek.

Planowana wysyłka maili z wynikami około 5 czerwca.

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
AAA

Czy musi być tyle pytań z piłki? Przecież są ciekawsze tematy.

Wykopaliskasz
Reply to  SzaloneLiczby

Też mi się rzuca w oczy zbyt duża liczba pytań o piłkę ligową, którą kompletnie się nie interesuję. W tym miesiącu było szczególnie dużo pytań jej poświęconych. Mistrzostwa świata w piłce nożnej, to inna kategoria, bo wszyscy coś tam mniej lub więcej kojarzą nawet, jeśli nie interesują się futbolem. Ligowe rozgrywki są raczej tylko dla fanów.

adamos

A ja właśnie najbardziej lubię te piłkarskie pytania :D