Obliczanie potęg

Obliczanie potęg – Poniżej znajdziesz przykłady, w których jakaś liczba została podniesiona do potęgi. Twoim zadaniem jest podanie poprawnego wyniku tego działania, wpisując wartość w wyznaczonym okienku.


To pomoże Ci rozwiązać powyższe zadanie:

Zadania polecane dla Ciebie:

6
Dodaj komentarz

Ada

Spoko 10/10

AdaL. 7

Spoko 10/10

dawid

ezz 10/10

Tqtapijus337

Supcio za pierwszym razem 10/10

*Autor tego komentarza*

Fajne. Zaliczyłam 8/10. Bardzo przydatne. Ja akurat mam cały grudzień i listopad zawalony kartkówkami i sprawdzianami, mam także zawody pływackie, więc w sumie muszę się dużo uczyć, a jednocześnie trenować na zawody. A ta stronka dla osób, które mają dużo nauki i czasami muszą trenować jest idealna. Myślę, że dla osób także, które nie lubią czytać przykładów z książek, a wolą nawet na matmę spojrzeć wirtualnym okiem z telefonu lub laptopa (komputera) jest idealna. Mi akurat przydaje się ta stronka do obu przykładów i osób, które mają dużo kartkówek i sprawdzianów + muszą trenować i lubią spojrzeć na niektóre przedmioty… Czytaj więcej »

*Autor tego komentarza*

Hej! Teraz się poprawiłam w komentarzu u góry mówiłam, że miałam 8/10 teraz się poprawiłam na początku na 9/10, a teraz 10/10. Wreszcie opanowałam potęgi. Teraz spróbuję sił w trudniejszych przykładach.
Pozdrawiam
Aga