Wrzesień 2017

We wrześniu 2015 ruszyła pierwsza edycja Liczb Miesiąca. Od tej pory minęły dwa lata, a zabawa cieszy się niesłabnącą popularnością, za co z tego miejsca chciałbym Wam podziękować. To naprawdę miłe uczucie, że miesiąc w miesiąc udaje mi się Was zachęcić do poświęcenia kilku minut na wytypowanie zdarzeń, które dla Was przygotowałem.

Przechodząc do wrześniowej edycji, to także i dziś czeka na Was 10 różnorodnych pytań – dominują chyba teleturnieje i piłka nożna, no ale to wszystko dlatego, że ruszył sezon telewizyjny i piłkarski, więc dawno takich pytań nie było. Zwycięzcą całej zabawy zostanie ta osoba, która na koniec miesiąca zgarnie najwięcej punktów, a do wygrania jest kubek Szalonych Liczb lub klocki Jenga. Tak nawiasem mówiąc, to w kolejnej edycji prawdopodobnie zmieni się zestaw nagród, tak aby trochę je urozmaicić. Wyniki wrześniowej edycji wraz ze statystykami zostaną wysłane jak zwykle na początku października. Powodzenia!

Trwa wczytywanie
jenga

Główne nagrody.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 sierpnia do godz. 23:59. Formularze wysłane po tym czasie nie będą brane pod uwagę przy wyliczaniu ciekawostek.

Planowana wysyłka maili z wynikami około 5 października.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments