Wrzesień 2016

Urodzinowa edycja Liczb Miesiąca! Dokładnie rok temu zaczęliśmy zabawę w zgadywanie i typowanie nadchodzącej rzeczywistości. Przez 12 miesięcy zastanawialiśmy się jakie liczby będą głównymi bohaterami wydarzeń ze świata sportu, telewizji, polityki, a także wielu innych spraw codziennych. Wielkie dzięki za dotychczasowe uczestnictwo w tym skromnym konkursie, bo to dzięki Wam ta zabawa ma szansę istnieć i się rozwijać. Z tej okazji mam dla Was fantastyczny prezent – od teraz do wygrania w Liczbach Miesiąca będzie unikatowy kubek Szalonych Liczb z komiksową grafiką:

kubek matematyka, kubek matematyczny

Mam nadzieję, że niespodzianka się Wam spodoba i że jeszcze chętniej będziecie brać udział w tej zabawie. Zmieniła się główna nagroda, a co z zasadami gry? Zasady są cały czas takie same. Poniżej znajdziecie 10 pytań dotyczących wrześniowych wydarzeń. Za każde poprawnie wytypowane zdarzenie możecie dostać 3 punkty, a dodatkowo w większości pytań do zgarnięcia jest jeszcze 1 punkt pocieszenia. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów wygra nagrodę główną (w przypadku równej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń). Tradycyjnie na początku października zbiorę dla Was wszystkie statystyki z września i wyślę wyniki na maila. Powodzenia!

Trwa wczytywanie

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 sierpnia do godz. 23:59. Formularze wysłane po tym czasie nie będą brane pod uwagę przy wyliczaniu ciekawostek.

Planowana wysyłka maili z wynikami około 5 października.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments