Rok 2018

Takiego konkursu jeszcze nie było! Oto specjalna edycja Liczb Miesiąca, w której typować będziemy wydarzenia nadchodzącego 2018 roku!

Na wstępie chciałbym Wam podziękować za to, że od ponad 2 lat tak chętnie bierzecie udział w comiesięcznych zmaganiach związanych z typowaniem nadchodzącej rzeczywistości. Pomyślałem sobie, że skoro z powodzeniem typujecie wydarzenia z danego miesiąca, to nic nie stoi na przeszkodzie by typować wydarzenia nadchodzącego roku. Specjalne podziękowania ślę do osób, które podsyłały mi swoje pomysły na pytania – część z nich wprost znalazła się w konkursie, a część była natchnieniem do dodania podobnego pytania.

Skoro jest to specjalna edycja, to i specjalne muszą być zasady:
1. Czeka na Was aż 80 pytań! Każde pytanie ma dwa warianty odpowiedzi – tak oraz nie.
2. Każde pytanie warte jest 1 punkt. Wygra oczywiście ta osoba, która zgarnie tych punktów najwięcej. W przypadku remisu wygra osoba, która wcześniej wypełniła swój formularz.
3. Zwycięzca będzie tylko jeden, ale nagrodzone zostaną trzy osoby! Nagrodami będą (do wyboru) – klocki Jenga, Magiczna kula nr 8 lub kubek Szalonych Liczb.

Wyniki całej zabawy wraz ze statystykami Waszych odpowiedzi zostaną wysłane prawdopodobnie w okolicach 5 stycznia 2019 roku.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 31 grudnia 2017 do godziny 23:59.
W trakcie trwania 2018 roku także można wypełnić swój formularz, ale z wiadomych względów osoby te nie będą brały udziału w podziale nagród. Oczywiście osoby te także dostaną maila z wynikami i statystykami całej zabawy.

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam powodzenia!

Trwa wczytywanie
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments