Luty 2020

Czas na lutowe zmagania w Liczbach Miesiąca. Przed Wami chyba najbardziej przepełniona filmowymi pytaniami edycja tego konkursu, a wszystko za sprawą przede wszystkim Oscarów. Nie zabrakło także pytań sportowych oraz zagadki quizowej na koniec, tak więc dla każdego coś miłego :) Przypominam, że typujemy nadchodzącą rzeczywistość, a ta osoba która zrobi to najlepiej zdobędzie nagrodę główną. W tym miesiącu na zwycięzcę czeka jenga lub też kubek (do wyboru). Nie pozostaje mi więc nic innego jak życzyć Wam powodzenia!

jenga

Nagrody główne :)

Trwa wczytywanie

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 stycznia do godz. 23:59. Formularze wysłane po tym czasie nie będą brane pod uwagę przy wyliczaniu ciekawostek.

Planowana wysyłka maili z wynikami około 5 marca.

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ugabuga

Pytanie „który z gospodarzy wygra w 1/8…” tj. odpowiedzi zawierają za mało danych – skąd wiedzieć kto jest gospodarzem w tych parach? Domyślnie drużyna podana jako pierwsza? Nie wiem.

Ugabuga
Reply to  SzaloneLiczby

Nie każdy interesuje się piłką, stąd moja niepewność. Ok

Adam

Utrudniłeś tylko tą liczbą widzów na filmie ze liczy się juz od wtorku :D tak to bym dał 500 -700 a tak zaryzykowałem na ponad 700 (z tego co pamiętam) :D