Luty 2020

Czas na lutowe zmagania w Liczbach Miesiąca. Przed Wami chyba najbardziej przepełniona filmowymi pytaniami edycja tego konkursu, a wszystko za sprawą przede wszystkim Oscarów. Nie zabrakło także pytań sportowych oraz zagadki quizowej na koniec, tak więc dla każdego coś miłego :) Przypominam, że typujemy nadchodzącą rzeczywistość, a ta osoba która zrobi to najlepiej zdobędzie nagrodę główną. W tym miesiącu na zwycięzcę czeka jenga lub też kubek (do wyboru). Nie pozostaje mi więc nic innego jak życzyć Wam powodzenia!

jenga

Nagrody główne :)

Trwa wczytywanie

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 stycznia do godz. 23:59. Formularze wysłane po tym czasie nie będą brane pod uwagę przy wyliczaniu ciekawostek.

Planowana wysyłka maili z wynikami około 5 marca.

5
Dodaj komentarz

Ugabuga

Pytanie „który z gospodarzy wygra w 1/8…” tj. odpowiedzi zawierają za mało danych – skąd wiedzieć kto jest gospodarzem w tych parach? Domyślnie drużyna podana jako pierwsza? Nie wiem.

Adam

Utrudniłeś tylko tą liczbą widzów na filmie ze liczy się juz od wtorku :D tak to bym dał 500 -700 a tak zaryzykowałem na ponad 700 (z tego co pamiętam) :D