Luty 2016

Zaczynamy lutową edycję Liczb Miesiąca! To już szósty odcinek naszej zabawy w której jak zwykle czeka na Was 10 pytań dotyczących nadchodzącej rzeczywistości. Pytania są bardzo różnorodne i wymagają od Was nie tyle wiedzy, co umiejętności analizowania i przewidywania niektórych zdarzeń.

Wszystkie osoby, które wezmą udział w zabawie otrzymają maila z własnymi wynikami oraz ze statystykami informującymi o tym jak poszczególne wydarzenia obstawiali uczestnicy. W ten sposób poznamy najbardziej zaskakujące wydarzenia lutego. A oto zestaw pytań na ten miesiąc. Powodzenia!

Trwa wczytywanie

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 stycznia do godz. 23:59. Formularze wysłane po tym czasie nie będą brane pod uwagę przy wyliczaniu ciekawostek.

Planowana wysyłka maili z wynikami około 5 marca.

2 komentarzy

 1. Fakirek

  W pytaniu o cenę ropy powinna być wskazana konkretne giełda. Różnice miedzy poszczególnymi rynkami mogą wynosić nawet kilka USD. To istotne. Pzdr

  • SzaloneLiczby
   Admin

   W sumie masz rację, sugerowałem się notowaniami które są na portalach typu Bankier i to właśnie stamtąd wezmę końcową wartość, żeby nie było wątpliwości :) Z tego co widzę, to tamtejsze notowania są tożsame z tymi z Nowego Yorku oraz Londynu, więc wydaje mi się to dość rzetelne. Dzięki za sugestię i pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.