Listopad 2016

Przed nami kolejny miesiąc zmagań i kolejne typowania nadchodzącej rzeczywistości. Czas na listopadową edycję Liczb Miesiąca! Jak zwykle czeka na Was 10 różnorodnych pytań, których przebieg musicie jak najtrafniej przewidzieć. Za każde pytanie do uzyskania są 3 punkty, a dodatkowo w niektórych pytaniach możecie zgarnąć 1 punkt pocieszenia. Skoro jest to konkurs, to muszą być także i nagrody. Główną nagrodą jest wyjątkowy kubek Szalonych Liczb z grafiką Mistrza Jarońskiego! Zdobędzie go oczywiście ta osoba, która zgarnie jak najwięcej punktów. Na początku grudnia otrzymacie na maila wyniki całej zabawy wraz ze statystykami odpowiedzi.

kubek matematyka, kubek matematyczny

Nagroda główna!

Jeszcze dwa słowa o tej edycji – znajdziecie w niej pytania dotyczące wyborów prezydenckich w USA, programów telewizyjnych czy też zmagań sportowych. Nie zabrakło także wydarzeń ekonomicznych i politycznych, tak więc mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Powodzenia!

Trwa wczytywanie

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października do godz. 23:59. Formularze wysłane po tym czasie nie będą brane pod uwagę przy wyliczaniu ciekawostek.

Planowana wysyłka maili z wynikami około 5 grudnia.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments