Bryły i objętości – sprawdzian

Bryły i objętości – sprawdzian zawiera zadania z zakresu:

 • Podstawowe informacje o prostopadłościanach i ostrosłupach
 • Obliczanie objętości brył
 • Przeliczanie jednostek objętości
 • Obliczanie pola powierzchni całkowitej
 • Określanie liczby krawędzi/wierzchołków/boków

To było ostatnie pytanie. Jeśli zadania Ci się spodobały, to możesz podzielić się nimi ze znajomym na Facebooku! W podziękowaniu za udostępnienie zadań na Facebooku wyświetlą Ci się tutaj porady i wskazówki dotyczące tego działu (taka mini ściąga, która pomoże Ci w nauce).


Wypełnij poniższe pola i poznaj swój wynik!

Sprawdzian szóstoklasisty - Bryły i objętości Oto lista podpowiedzi dla Ciebie:
0%

11 komentarzy

 1. Wiktor_xD

  Trzeba przyznać że strona fajowska zrobiłem kilka testów z matematyki i 4 qizy ale w matmie coś mi nie idzie i też trochę nie rozumiem bo jestem w 4 klasie. Ale i tak ta strona jest po prostu odlotowa, czadowa, super fajowska.

  • SzaloneLiczby
   Admin

   Wielkie dzięki za miły komentarz!
   Będąc w 4. klasie faktycznie ten test może wydawać się troszkę zbyt trudny (choć zawsze można się nauczyć dzięki niemu czegoś nowego), ale już niedługo pojawią się na stronie materiały specjalnie dopasowane do konkretnej klasy, więc mam nadzieję że Ci się spodobają :)
   Pozdrawiam!

 2. Anonim

  moim zdaniem powinno być zrobione to tak ze kiedy skończymy wyświetlajo się odpowiedzi do zadania i jako ocene byśmy otrzymali :)

  • SzaloneLiczby
   Admin

   To jest jeszcze stara wersja sprawdzianów (w ramach przygotowań do sprawdzianu szóstoklasisty, którego już nie ma). Nie kasowałem ich, bo wiem że niektórzy chcą z nich korzystać i uzupełniać swoją wiedzę. Natomiast już od jakiegoś czasu dodaję sprawdziany tylko w takiej formie o jakiej mówisz ;) Takie sprawdziany znajdziesz tutaj:
   https://szaloneliczby.pl/sprawdziany/

   Dla szkół podstawowych jest już około 100 sprawdzianów, więc jest w czym wybierać ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.